Paslanmaz Tekne Aksesuarları

AISI 316 Kalite Paslanmaz Zincir Kilidi Tedarikçisi Thunder Marine Hakkında:

Thunder Marine olarak, paslanmaz yat ve tekne aksesuarları konusunda size en etkin hizmeti verebilmek ve aynı zamanda 316 kalitede doğru üretim teknikleriyle üretilen deniz taşıtlarının ekipman ihtiyacını karşılayabilmek için yola çıktık.

Paslanmaz bağlantı elemanları konusunda kazanmış olduğumuz 45 yıllık tecrübeyi, konusunda uzman kadromuz ile marin sektöründe de kullanarak müşterilerimize eksiksiz hizmet vermeye devam etmekteyiz.

Ürün çeşitliliğine önem veren firmamız aynı zamanda kaliteyi de ön planda tutmaktadır. Ürünlerin tamamında kullanılan malzemeleri ham madde safhasından üretim, polisaj ve son paketleme safhasına kadar takip ederek sizlere en kaliteli malzemeyi, en uygun fiyatlarla temin etmeyi görev bildik.

Ayrıca sektörümüzde bir ilk olarak, sizlere satışa sunduğumuz malzemelerin tamamını özel ölçüm cihazlarımızla kontrol edip isteğiniz üzere sertifikalandırıyoruz.

Hedefimiz, bağlantı elemanları konusunda kazandığımız tecrübe, deneyim ve büyümeyi, marin sektöründe de gerçekleştirip Türkiye'de ve dünya çapında saygın bir firma olarak yerimizi almak ve siz değerli müşterilerimize çok uzun yıllar hizmet verebilmektir.